Bestyrelsen

Formand

Per Kjelstrup, 
Nøddevej 41, 7800 Skive, 
tlf. 97 51 01 13 
per@frugtparken.dk

Valgt ind i 1995 og til formand i 2003

Næstformand 

Ole Olsen, 
Brombærvej 16, 7800 Skive, 
tlf. 52 50 30 44

ole@frugtparken.dk

Valgt ind i 1992

Kasserer 

Mikkel Bundgaard,
Brombærvej 63, 7800 Skive
tlf. 25 27 00 99

mikkel@frugtparken.dk

Bestyrelsesmedlem

Laurs Laursen, 
Nøddevej 6, 7800 Skive, 
tlf. 23 49 85 16
laurs@frugtparken.dk

Valgt ind i 2003

Bestyrelsesmedlem 

Jens Age Boesen, 
Nøddevej 4, 7800 Skive, 
tlf. 97 52 61 78 
jens@frugtparken.dk

Valgt til suppleant i 1999 og trukket ind som bestyrelsesmedlem.

Sankt Hans Udvalget

Marianne Kornum Olesen, 
Kirsebærvej 25, Skive - tlf. 97510398 
mail: m.k.olesen@mail.dk

Birte Snogdal 
Hybenvej 59, Skive - tlf. 97514957
mail: birte_snogdal@webspeed.dk

Ester Hestehauge
Hybenvej 27, Skive - tlf. 97514957
mail: ivanhest@hotmail.com

Legepladserne "Formænd"

Verkant - for legepladsen ved Hybenvej øst for rækkehusene

Lars Snedker, Hybenvej 20, - 40266718 - for legepladsen ved Hybenvej vest

Heine Serritslev Jørgensen, Kirsebærvej 7 - 30 92 19 08 for legepladsen vest for Kirsebærvej nedenfor nr. 7

Anders Jørgensen, Druevej 33, 61330921, for den lille grønne område ved nr. 43 på Druevej mod øst.

Tina Jacobsen, Druevej 10 - 3027 1918 for legepladsen ved Druevej vest

Carsten Sigaard, Brombærvej 56 - mobil 2445 5526 for legepladsen på Brombærvej 

Webdesign af e-studio.dk